MÖBLER / Soffor / Soffa 13878618
nr 1387 8618
Soffa
Gustaviansk stil. Längd: 150cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 29 mars 2021
kl 20:34:09
27/3 17:48:32
Den Gustavianska stilen